| קטגוריות:  , |

בשנים האחרונות, צמח ענף חדש של בידור לילדים – יום ההולדת.
19אם בעבר, היה מדובר בחגיגה צנועה, עם עוגה, בגן הילדים. היום, מדובר על אירוע שנמשך מספר ימים לכל מיני סוגים של אורחים.

יום הולדת בגן

האירוע הראשון, הוא יום ההולדת בגן. הילדים בליווי הגננת, שרים, רוקדים. עושים בלגן. ממש יום הולדת – קרקס. ההורים והילד מאושרים עד הגג. בסוף האירוע, ההורים לא צריכים לדאוג לנקיון המקום, זוהי אחריות הגננת. גם המקום לאירוע לא נקבע ע"י ההורים שכן אירוע כזה נערך בגן הילדים של הילד. באירוע זה משתתפים ילדי הגן ולרוב עלותו לא גבוהה באופן יחסי.

יום הולדת לחבריםאורי-22-300x200

חוץ מיום ההולדת בגן, הרבה ילדים רוצים לעשות יום הולדת גם בבית. הילדים בבית הם בחלקם הילדים שנמצאים בגן. אבל לאירוע זה מגיעים גם ילדים מהשכונה, מהמשפחה וכד'. אירוע זה הוא באחריות בלעדית של ההורים. הם צריכים למ
צוא נושא ליום ההולדת לדוגמא "יום הולדת קרקס", במסגרת זו הם צריכים להביא אורח שייתן לילדים פעילות הקשורה לנושא יום ההולדת. אלחנן בר, לדוגמא, הוא אמן אשליות היכול להראות לילדים מופעים שונים – ג'אגלינג בכל מיני חפצים, מופעי אש ועוד.

יום הולדת משפחה

יום הולדת כזה הוא יום ההולדת ה"רציני". לאירוע זה מוזמנים המשפחה והחברים המבוגרים. מדובר, למעשה, באירוע להורי ילד היום הולדת וחבריהם. בדרך כלל, ביום הולדת כזה לא תהיה הופעה של "יום הולדת קרקס",  יום הולדת כזה, יתכן ויעשו "על האש", יאכלו פיתות, צ'יפס וכד'. כל האורחים המבוגרים ישבו בצורה מכובדת סביב שולחנות ערוכים.

באירוע כזה, ההורים צריכים לדאוג למהלך האירוע אולם, בניגוד ליום ההולדת לילדים, באירוע כזה לא יהיה "יום הולדת קרקס", אלא יום הולדת מכובד ושמח.

מעוניינים לערוך יום הולדת קרקס? הגעתם למקום הנכון אלחנן בר הוא הקוסם המושלם עבורכם.

אלחנן בר קוסם

המאמר יום הולדת קרקס באדיבות:

שם העסק: אלחנן בר קוסם

טלפון: 0524-817781

כתובת בית העסק:

קישור לאתר: http://www.el-bar.co.il/

e

תיאור העסק: אלחנן בר הינו קוסם מוכשר ביותר אשר מציע ללקוחותיו מופעי קסמים מגוונים המשאירים את כולם בפה פעור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.