| קטגוריות:  , |

למרות שכולנו אוהבים את הרומנטיקה של מערכות היחסים, פעמים רבות אין מנוס מלהתמקד גם בהיבטים המשפטיים והטכניים של העניין. אחד הנושאים הנפוצים ביותר בעניין זה – מציאת עו"ד הסכם ממון לשם גיבוש ההסכם הרלוונטי. הסכם זה הינו חשוב ביותר, משום שהוא מאפשר לשני הצדדים לשמור על הזכויות שלו ועל הנכסים שנמצאים בבעלותו הבלעדית ולמנוע מאבקים משפטיים במידה וחיי המשפחה לא יצליחו. אנשים רבים חוששים לפנות לקבלת שירותיו של עו"ד הסכם ממון, משום שנדמה להם שהוא יביא "מזל רע" על מערכת היחסים שלהם. אך האמת היא שהמזל הרע היחיד הוא מאבקים משפטיים המשפיעים גם על בני הזוג, וגם על ילדיהם. עו"ד הסכם ממון יאפשר למנוע עוגמת נפש ואי הבנות רבות.

כיצד עובד עו"ד הסכם ממון?

תחום המשפטים כולל אינספור תחומי פעילות, וחשוב מאוד לפנות לאדם המיומן בביצוע המשימות הדרושות לכם, במקרה זה – גיבוש הסכם ממון. עורך דין בעל ניסיון רחב בתחום זה ידע מראש אלו שאלות לשאול אתכם ואלו פרטים לרשום בהסכם על מנת לכסות את כל הנושאים בצורה המלאה ביותר. לאחר שהטיוטה הראשונית נכתבה, בני הזוג קוראים בה בעיון במשרדו של עו"ד הסכם ממון, מוסיפים שינויים במידת הצורך, ולאחר מכן כל מה שנשאר זהו אישור נוטריוני של המסמך.

כיצד עו"ד הסכם ממון יכול להגן עליכם?

אנשים רבים חוששים לגבש הסכם ממון משום שבמסמכים רבים ניתן למצוא "פרצות". עם זאת, דבר זה אינו אפשרי כאשר פונים לשירותיו של עו"ד הסכם ממון מנוסה וברמה הגבוהה ביותר. מומחים אלה יודעים, שעל המסמך להיות שלא משתמע לשתי פנים, ואינו מעורר כל וויכוח או ספק. על מנת ליצור מסמך ברמה זו, יש לעשות זאת על בסיס והתמחות ממוקדת בעניין. כאשר פונים לשירותיו של עו"ד הסכם ממון מנוסה ברמה של אורי גנור, המהווה את אחד מעורכי הדין היחידים בארץ המתמחים באופן בלעדי בענייני הסכמי ממון וידועים בציבור, ניתן להיות בטוחים שההסכם שיגובש יהיה איכותי, מקצועי וישרת נאמנה את שני הצדדים לכל אורך החיים המשותפים, ויעשה זאת בצורה שקופה ולא מעוררת כל חשש.

 

אורי גנור עו

המאמר עו"ד הסכם ממון באדיבות:

שם העסק: אורי גנור עו"ד הסכמי ממון

טלפון: 0544-307050

כתובת בית העסק: וורמיזה 4 תל אביב

קישור לאתר: http://www.ganor.co.il/

e

תיאור העסק: אורי גנור עורך דין המתמחה בתחום של הסכמי ממון עריכת צוואות ועוד.....

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.