| קטגוריות:  , , |

פתרונות הצללה המקובלים להצבה בכניסה לחנויות במרכזים עירוניים, בבתים צמודי קרקע, ואפילו בדירות בניין הנמצאות מול השמש – הנם סוככים מסוגים שונים. הסוככים בהם יריעות בד המונחות על תשתית מתכתית שמחזיקה אותן למעלה. תפקיד היריעות הוא להגן עליכם מהשמש. במאמר שלפניכם נספק מידע על מספר סוגים של סוככים למצבים שונים.

סוככי זרועות

סוככי זרועות מורכבים מזרוע מתכתית חזקה ויריעת בד קבועה. היריעה מתחברת לזרוע אשר מקובע בחוזקה למרומי הקיר שלכם. סוככי זרועות נועדו, ברובם, להצבה בכל ימות השנה, אולם ישנם סוככי זרועות בעלי מנגנון קיפול נייד או אלקטרוני אשר מאפשר לקפל את הסוכך בחורך ולמתוח אותו שוב פעם באביב הבא, עם צאת השמש.סוככים

סוככי מרקיזה

סוככי מרקיזה משמשים בתעשייה לשתי מטרות עיקריות: הצללת אשנבי דואר ובנקים הנמצאים בחוץ – מכשירי דואר אוטומטיים, כספומטים ובנקטים שונים. כן, משמשים סוככי מרקיזה גם להצללת דירות בבניינים משותפים. הדירות הללו מורכבות מחלון קטן משמעותית מהחלון המרכזי של חנות או בית צמוד קרקע, ולכן גודלם הקטן של סוככי מרקיזה משלים בדיוק את התמונה, ויוצר הגנה על הבית שלכם מפני השמש.

סוככים עם יריעת הגנה מפני קרינת שמש ישירה

סוככים אשר היריעה שלהם מכילה שני חלקים אנכיים זה לזה: הראשון – הוא גוף היריעה עצמו, כמו ביתר הדגמים, והשני – האנכי אליו מורכב מ 5-15 ס"מ נוספים של בד המוצב בקו הקדמי ביותר של הסוכך, והוא שמגן עליכם משמש ישירה, בשל כך שהוא נמצא ממש מול הקרניים. סוכך כזה מומלץ בעיקר באזורים בהם הקרבה לשמש מורגשת יותר מאשר באזור ממוצע: בשדרה מרובת חנויות ליד חוף הים, בחוף הים עצמו, ובבתים בהם השמש מורגשת היטב בימות האביב והקיץ.

התקנת הסוככים

הסוככים מותקנים על ידי עובדים מנוסים המצוידים באישורי סנפלינג ועבודה בגובה. העובדים הללו מיומנים בכל סוגי ההתקנות, ומבצעים התקנות של של פתרונות הצללה חשמליים וידניים כאחד. הם יגיעו לחנות או לבית שלכם ימים ספורים לאחר ביצוע ההזמנה, לעתים עוד באותו היום. משך ההתקנה מהיר. אחריות מסופקת על כל דגמי פתרונות ההצללה שתרכשו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.